فروش اقساطی

طرح فروش اقساطی لوازم خانگی کن

شرکت لوازم خانگی کن با سالها تجربه درخشان درصنعت تولید و فروش لوازم خانگی همواره سعی در ارائه بهترین محصولات با مناسب ترین قیمت و شرایط مناسب جهت عرضه به هم وطنان عزیز را داشته، همین امر سبب گردیده که در طرحی نو و متفاوت و با همکاری (شرکت از کی وام ) فروش اقساطی محصولات خود جهت سهولت خرید مصرف کنندگان گرامی را در سایت خود فعال و در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

شـرایط خریــد اقساطی برای تمامی کالاهای لوازم خانگی کن در فروشگاه اینترنتی فراهم می باشد.

شما میتوانید با بازدید از سایت لوازم خانگی کن تمامی اجناس را برای شرایط اقساطی مشاهده و انتخاب نموده و در صورت نیاز برای خرید محصول مورد نظر اقدام نمایید .

چطور اعتباری خرید کنیم؟

فقط در 4 مرحله و بدون مراجعه‌ی حضوری، اعتبار بگیرید و خرید کنید

۱- ثبت نام در از کی وام

در سایت ازکی‌وام ثبت‌نام کنید و پس از ورود اطلاعات لازم، درخواست اعتبار دهید.

www.azkivam.com

۲- اعتبارسنجی و بارگذاری مدارک

ابتدا با انجام اعتبار سنجی خوش‌حسابی شما در سیستم بانکی بررسی می‌شود، پس از آن شما مدارک موردنیاز را بارگذاری می‌کنید. ما هم ازطریق تماس تلفنی و پیامک، نتیجه را به شما اطلاع می‌دهیم.

۳- تحویل مدارک

لازم است برخی مدارک را به‌صورت نسخه‌ی فیزیکی تحویل دهید. در استان‌های تهران و البرز نماینده‌ی ازکی‌وام این مدارک را از شما تحویل می‌گیرد و در دیگر استان‌ها شما آن‌ها را با پست ارسال می‌کنید.

۴- افزایش اعتبار و خرید

حداکثر تا 3 روز پس از تحویل مدارک، اعتبار شما افزایش می‌یابد؛ حالا می‌توانید با این اعتبار، از فروشگاه‌ها و سایت‌های همکار ازکی‌وام به‌صورت قسطی خرید کنید.