CAN - Home Appliances

دیدارهای هفته یازدهم و دوزادهم لیگ نونهالان دختر «جام شکوفه‌های تکواندو» روز گذشته (جمعه) به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد، تیم لوازم خانگی کن صدرنشینی خود را حفظ کرد و تیم‌های هیات تکواندوی قائمشهر و حوزه جنوب‌شرق به ترتیب دوم ...

هفته سوم مسابقات لیگ برتر تکواندو با صدرنشینی دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید.به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، ديدارهاي هفته دوم و سوم از پانزدهمين دوره لیگ برتر جوانان و بزرگسالان «جام خلیج فارس»، یادواره شهدای تکواندوی مدافع حرم، با ح...

كيميا عليزاده با كسب مدال برنز وزن 57- كيلوگرم تكواندوي زنان در بازيهاي المپيك، بالاخره ورزش بانوان ايران در المپيك را براي اولين بار در تاريخ صاحب مدال كرد. 
به گزارش روابط عمومي فدراسيون تكواندو، در ادامه دومين روز از مبارزات تكواندو در بازيه...

دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری با انتشار پیامی اعلام کرد : پیروزی افتخارآفرین کیمیا علیزاده که رشادت و شایستگی دختر ایرانی را در کسب نخستین مدال المپیکی بانوان کشور، با تجلی شکوهمند فرهنگ اسلامی و ایرانی نشان داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو ...

رقابت‌های هفته ششم و هفتم لیگ جوانان و بزرگسالان زنان روز گذشته (یکشنبه) برگزار و در پایان تیم‌های بیمه رازی، لوازم ورزشی کوروش و هیات تکواندوی شمال‌شرق به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی فد...